Kuchyně na míru Hradec Králové

Kuchyně jsou dnes běžnou součástí obytného prostoru a jsou na ně proto kladeny vysoké nároky, co se týká designu, materiálů i použitelnosti. Díky našim zkušenostem s dodáváním kompletních řešení na míru dokážeme všem těmto nárokům vyjít vstříc.

Kuchyně a kuchyňské sestavy na míru

Zhotovujeme kompletní kuchyňské sestavy na míru v klasickém, rustikálním nebo moderním stylu. Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v galerii

Do výsledného vzhledu můžeme promítnout zkušenosti z řezbářství nebo restaurátorství (práce s masívem, vyřezávané dekorace, náročné povrchové úpravy jako např. zlacení apod.).

 

Moderní vzhled kuchyní

Na druhé straně rádi pracujeme s žádanými materiály jako je sklo, Lacobel (odolné barevné sklo), dýha, nerez, hliník a lamino (kompletní sady od dvou nejosvědčenějších firem Egger a Kronospan), které zaručují moderní vzhled kuchyní. U kování volíme kvalitní značky Blum nebo Hettich.

Grafický návrh a komunikace

Na počátku zákazníkovi nabízíme přípravu 3D grafického návrhu kuchyně. Dále s ním konzultujeme výběr materiálů a kování (nad vzorky nebo ve specializované prodejně). Jsme schopni poradit také s vybavením kuchyňské linky (díky znalosti programů firem Blum a Hettich). Jednotlivé fáze výroby a osazování na místě rovněž co nejvíce konzultujeme se zákazníkem, neboť včasná a věcná komunikace je i zde neocenitelná. Cílem je co nejspokojenější zákazník a perfektně provedená zakázka.

Máte otázky? Chcete kuchyň na míru? Neváhehejte nás kontaktovat