Obchodní partneři

Blum

Firma Blum dodávala své výrobky do České republiky ještě před rokem 1989, tehdy prostřednictvím státních podniků zahraničního obchodu. Vlastní přímé působení na trhu v ČR zahájila v roce 1991. V roce 1994 byla založena dceřiná společnost Julius Blum, s.r.o. (dnes Blum, s.r.o.) se skladem, kanceláři a předváděcí místností v pronajatém objektu v Praze-Libni. V roce 1998 jsme se přestěhovali do vlastní nové budovy, která nám nabízí kvalitní zázemí, dostatečnou skladovou kapacitu a ideální podmínky pro prezentaci našeho sortimentu zákazníkům. Zde působíme dodnes. Postupně jsme s našimi obchodními partnery vybudovali prodejní síť, která zajišťuje rychlé dodávky našeho kování v celé České republice.

Hettich

Firma Hettich inspiruje lidi po celém světě kováním pro všechny příležitosti. Každý den okolo 5.500 pracovnic a pracovníků ve více než 100 zemích přijímá výzvy k vývoji a výrobě inteligentní techniky pro nábytek. Domovem tohoto rodinného podniku je východovestfálský Kirchlengern v Německu. Odtud pochází nápady pro nábytek, se kterými Hettich vytváří současnost i budoucnost.

Egger

Firma EGGER je od roku 1961 soustavně rostoucí a celosvětově působící rodinný podnik se sídlem v St. Johann in Tirol (AT). Coby komplexní dodavatel sortimentu masivního dřeva a materiálů na bázi dřeva denně vytváří produkty s 6.500 spolupracovníků po celém světě. Moto: "Více ze dřeva".

Kronospan

Kronospan Jihlava, součást nadnárodní skupiny Kronospan, je jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě. Navazuje na tradici dřevařské výroby v Jihlavě, kde na území stávajícího závodu založil v roce 1883 Julius Schindler pilařskou výrobu. V roce 1957 se zde začalo, jako v jednom z prvních závodů v Evropě, s výrobou dřevotřískových desek. V roce 1978 byla v Jihlavě instalována největší linka na výrobu dřevotřískových desek v tehdejším Československu a tato výroba vytvořila základ závodu v době, kdy začala s bývalými Jihlavskými dřevařskými závody kooperovat skupina Kronospan, tj. v roce 1994. Od tohoto okamžiku začíná rozhodující rozvoj Jihlavského závodu Kronospan, který trvá dodnes.

Trust

Společnost DŘEVO TRUST, a.s. vznikla v roce 2003. Na trhu nejsme ovšem žádným nováčkem, navazujeme na dlouholetou činnost našich předchůdců, kteří prodávali stejné či podobné zboží na identických prodejních místech, a to často několik desetiletí. V současnosti Vám můžeme náš sortiment nabídnout na 25 prodejních místech, která máme rovnoměrně situována nejen po celé severní a jižní Moravě, ale také v severních, středních, západních a jižních Čechách.

V prodejnách DŘEVO TRUST, a.s. si přijdou na své nejen truhláři, stolaři, řemeslníci, ale také kutilové. Nabízíme velmi široký sortiment, který zahrnuje především plošný materiál, nábytkové a stavební kování, nábytková dvířka, kuchyňský program, chemii, stavebně-truhlářské výrobky, stroje a nástroje... Zkrátka veškerý sortiment, který souvisí s výrobou nábytku, či doplňky do interiéru. Mezi naše přední dodavatele patří zejména prestižní tuzemští i zahraniční výrobci, kteří zaručují kvalitu dodaného materiálu.