Služby a realizace

Terra Interier je truhlářství a řezbářství, které se zabývá výrobou vybavení do interiérů. A jaké jsou hlavní služby?

Schodiště

Dřevěná schodiště jsou dnes často dominantním prvkem interiéru, proto jim věnujeme maximální pozornost – jak materiálu, tak vlastní výrobě. Každý kus je originál a z celého našeho portfolia se právě zde nejvíce zúročí naše preciznost a zkušenosti. 
Dozvědět se více

 

Kuchyně

Kuchyně jsou dnes běžnou součástí obytného prostoru a jsou na ně proto kladeny vysoké nároky, co se týká designu, materiálů i použitelnosti. Díky našim zkušenostem s dodáváním kompletních řešení na míru dokážeme všem těmto nárokům vyjít vstříc. 
Dozvědět se více

Zábradlí

Zábradlí je nejen bezpečnostním prvkem, ale také estetickým. Dbáme na to, aby výsledný efekt dokonale ladil s celým interiérem a působil harmonicky. Používané především dřevo, sklo a nerez. 
Dozvědět se více

 

Řezbářství

Terra Interier je rodinná firma, kde se řezbářství dědí z generace na generaci. Tato mnohaletá zkušeností se skloubí s kreativitou, kterou dřevo nabízí. Výsledkem je originální zpracování vašich představ. 
Dozvědět se více

Židle a stoly

Dejte vale sériové výrobě a dopřejte svému domovu originální židle a stoly podle vašich přestav! Pro výrobu používáme kvalitní dřeviny, které nejenže zaručí dlouhou životnost, ale také pevnou stabilitu a pohodlí. Kvalita a dřevo nikdy nevyjde z módy!
Dozvědět se více

 

Vestavěné skříně

Vyrábíme klasické korpusové konstrukce, vždy se zády (která někteří výrobci opomíjejí). Díky nim se skříň lépe udržuje, nepráší se do ní a zachovává si stylový vzhled i po otevření. Nabízíme vysokou variabilitu vnitřního uspořádání i vnějšího designu. 
Dozvědět se více

Další výrobky truhlářství

Truhlářství Terra Interier dále realizuje vybavení do kanceláří, domácností a zahrad. Ze dřeva vyrobíme vše - od jednoduché poličky na stěnu po pergoly a zahradní nábytek! Provádíme také pokládku teras z exotických dřevin. 
Dozvědět se více

 

A co dál?

Občas je těžké své představy „zaškatulkovat“. Nenašli jste v našich službách, co hledáte? Nevadí! Rádi si poradíme se všedními i nevěšeními představami. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a splníme váš sen. 
Dozvědět se více