Zábradlí Hradec Králové

Zábradlí na schodiště jednak zajišťuje bezpečnou chůzi mezi patry a dále je důležitým prvkem, který zkrášluje interiér. Společnost Terra Interier se zabývá návrhem a profesionální realizací zábradlí v okolí měst Hradec Králové, Pardubice a v dalších oblastech ve východních Čechách. Zábradlí do interiéru i exteriéru bude zapracováno do grafického návrhu, abyste získali lepší představu o finálním výsledku a o celkovém vzhledu prostoru.

Jaké zábradlí realizuje Terra Interier?

Terra Interier dodává a montuje všechny druhy zábradlí. Zkušení designeři vám poradí s vhodnou kombinací ke schodišti i celkovému vzhledu interiéru či exteriéru, kdy se realizuje zábradlí k balkonům, verandám, terasám či bazénům. 

Materiály jsou voleny tak, aby ladily do jednotné harmonie stylu a vynikaly vysokou životností. 

  • zábradlí do interiéru
  • zábradlí do exteriéru
  • nerezová, ocelová a hliníková zábradlí
  • dřevěné zábradlí
  • skleněné zábradlí
  • kované zábradlí
  • madla pro panelové domy
 

Designové nerezové zábradlí

Moderní interiéry se neobejdou bez nadčasového nerezového zábradlí, které dodá schodišti ten správný šmrnc. Tento typ zábradlí vyniká velkou variabilitou, dostatečnou pevností a nízkou hmotností. Vybírat můžete také z celé řady výplní a dekorů. Mezi nejčastější volbu patří vodorovné či svislé sloupky, dále výplně ze skla či plechu.

Útulné dřevěné zábradlí

Dřevo působí útulným a hřejivým dojmem, který je v interiérech hojně využíván. Dřevěné zábradlí patří mezi velmi oblíbené řešení zajištění schodiště. Jedná se o velmi tvárný materiál, a proto může společnost Terra Interier realizovat i náročné představy svých zákazníků. Realizují se jak celodřevěná zábradlí, tak i kombinace dřeva s nerezem.

Chcete zábradlí na míru?

Kontaktujte Terra Interier! Mnohaleté zkušenosti v kombinaci s kreativními designéry a zručnými řemeslníky jsou zárukou perfektního výsledku v podobě zábradlí, které vám účelně i esteticky doplní schodiště i balkony!